🐴🤠🤔...UKONČENO UZAVŘENO MÁM ZÁJEMCE

...NAJDE SE NĚKDO KDO NESPĚCHÁ A MÁ ČAS V DNEŠNÍ DOBĚ
...HLEDÁM PRO SEBE OSOBNÍHO ASISTENTA NA VYCHÁZKY 2-3 HOD.VÍKENDY,SOBOTY,NEDĚLE SVÁTKY PODLE POČASÍ...
CHODÍM VELMI POMALU,S 2.FRANCOUZSKÝMI HOLEMI,ČASTÝ ODPOČINEK...JE MI DOPORUČEN POHYB
PRŮKAZ ZTP ANI ZTP / P NEBYL PŘIZNÁN - PŘÍSPĚVEK NA PÉČI ROVNĚŽ NEBYL PŘIZNÁN,PODLE ÚŘADŮ A POSUDKOVÝCH LÉKAŘŮ NEJSEM OSOBOU KTERÁ POTŘEBUJE ASISTENCI DRUHÉ OSOBY...- ALE ZAPOMĚLI DODAT,ŽE JEN DO DOBY POKUD NEVLÍTNU I NA PŘECHODU PRO CHODCE POD AUTO NEBO TRAMVAJ,VÝPADKY KONTROLA NAD SEBOU SAMÝM...
SAZBA KTEROU JSEM OCHOTEN ZA TYTO PROCHÁZKY PLATIT ZE SVÉHO INVALIDNÍHO DŮCHODU ČINÍ 130.-KČ ZA HODINU...
OSTRAVA-PORUBA HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ
NABÍDKY ZANECHTE ZDE NA CHATU NEBO NA @EMAILU trampnettulakfb@seznam.cz
DĚKUJI ZA NABÍDKY A POMOC,U TELEVIZE A POČÍTAČE NEJDE VYSEDÁVAT DO NEKONEČNA...


Bratislavská Lýra 1966

2. února 2018 v 17:48 | František Blažek Tramp Tulák TRAMPNET |  Bratislavská Lýra 1966

Bratislavská lýra

1966


Bratislavská lýra 1966, with Karel Gott (Mám rozprávkový dom), Helena Vondráčková & Marta Kubišová (Oh, baby, baby), Waldemar Matuška (Už modej činžák zhas) and many more.

Bratislavská lyra 1966, with Karel Gott (Mám pohádkový dům), Helena Vondráčková & Marta Kubišová (Oh, baby, baby), Waldemar Matuška (Už modej činžák zhasne) and many more. - Bratislavská lyra byl česko-slovenský festival populárních písní. V letech 1966 až 1989 to byl nejpopulárnější a nejoblíbenější [chybí zdroj] festival populárních písní v Československu, který se konal každoročně v Bratislavě. Myšlenka na festival vznikla mezi lety 1964 - 1965 u hudebních skladatelů Jana Siváčka a Pavla Zelenaya, kteří i festival zorganizovali. Poprvé se festival konal v roce 1966 v Parku kultury a oddechu (PKO). Po zvukové stránce festival zabezpečoval Slovenský rozhlas pod vedením Ing. Zdenka Jedličky. Soutěž se jmenovala Mezinárodní festival taneční písně. Výherci získali ocenění s názvem Bratislavská lyra, v dalších ročnících se už takto volal i festival. Vítězem prvního ročníku se stal Karel Gott s písničkou "Mám pohádkový dům". Festivalu se pravidelně zúčastňovali nejpopulárnější česko-slovenský zpěváci a zpěvačky (např. Eva Pilarová, Marta Kubišová, Helena Vondráčková, Eva Máziková, Petr Novák, Karel Černoch, Waldemar Matuška, Karel Hála, Václav Neckář, Martha a Tena Elefteriadu, Karol Duchoň, Marcela Laiferová, Marika Gombitová, Miroslav Žbirka, Richard Müller a jiní.) - Bratislavská lyra byl československý festival populárních písní. V letech 1966 až 1990 to byl nejpopulárnějším a Největší hudební festival populárních písní v Československu, který se konal každoročně v Bratislavě. Poprvé se festival konal roku 1966. Vítězem byl Karel Gott s písničkou Mám pohádkový dům. to byl nejoblíbenější a největší hudební festival populárních písní v Československu, který se koná každoročně v Bratislavě. Poprvé se festival konal v roce 1966. Vítězem byl Karel Gott s píseň "Mám rozprávkový dom". Na festivalu pravidelně navštěvovali nejoblíbenější československé zpěváky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama